ŽALOS ATLYGINIMAS PO AUTOĮVYKIO, kai avarijoje nukentėjęs žmogus

Lengvas (nesunkus) kūno sužalojimas, kai avarijoje nukentėjęs žmogus, suteikia nukentėjusiajam teisę kreiptis į teismą, kad būtų atlyginta neturtinė žala po autoįvykio. Žalos atlyginimas po autoįvykio.

Neturtinė žala yra asmens fizinis skausmas, dvasiniai išgyvenimai, nepatogumai, dvasinis sukrėtimas, emocinė depresija, pažeminimas, reputacijos pablogėjimas, bendravimo galimybių sumažėjimas ir kita, teismo įvertinti pinigais. (LR CK 6.250 str.) Jei patyrėte lengvą (nesunkų) sveikatos sužalojimą, pasirūpinsime, kad Jums būtų prisiteista neturtinė žala po autoįvykio.

Privalumai 

*Patirtis neturtinės žalos po autoįvykio priteisimo bylose;

*Greitas teisminių dokumentų paruošimas per 1 d.;

*Aiški teisinių paslaugų kaina;

*Patogus teisinių paslaugų suteikimas nuotoliniu būdu.

Teisinių paslaugų kaina – 350 EUR

*Civilinio ieškinio paruošimas;

*Civilinio ieškinio priedų paruošimas;

*Civilinio ieškinio ir priedų pateikimas teismui;

*2 valandų teisinė konsultaciją.

Laimėta byla, kai padaromas kūno sužalojimas autoįvykyje INFOLEX_ID_1467357_RegNr_1-555-573-2017

Turtinė žala, kai patirtas lengvas kūno sužalojimas avarijoje

Šiuo atveju asmenys, nukentėję eismo įvykio metu, turi teisę reikalauti atlyginti turtinę žalą, kuri apskaičiuojama įvertinant faktiškai patirtas išlaidas, susijusias su eismo įvykiu, t.y. gydymo išlaidos, daiktų sugadinimas ar netekimas, negautas darbo užmokestis.

Neturtinė žala, kai patirtas lengvas kūno sužalojimas autoįvykije

Lengvas kūno sužalojimas, kai avarijoje nukentėjęs žmogus, suteikia tiesę nukentėjusiajam reikalauti atlyginti neturtinę žalą už sukeltą fizinį skausmą, patirtus dvasinius išgyvenimus, sukrėtimus, emocinę depresiją bei nepatogumus.

Esminis kriterijus, nustatant neturtinės žalos dydį, yra pasekmės nukentėjusiojo sveikatai – sunkus ar nesunkus sveikatos sutrikdymas.

ŽALOS ATLYGINIMAS, kai patirtas lengvas kūno sužalojimas po autoįvykio

Jei eismo įvykio kaltininkas geranoriškai atsisako atlyginti nukentėjusio asmens įvertintą žalą, nukentėjęs asmuo gali pateikti civilinį ieškinį teismui nagrinėti kartu su baudžiamąją bylą dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Atitinkamai, nukentėjusysis išvengs žyminio mokesčio mokėjimo teismui. Priešingu atveju nukentėjusysis turi teisę kreiptis į teismą su civiliniu ieškiniu civilinio proceso tvarka dėl turtinės ir neturtinės žalos priteisimo.

Taip pat skaitykite apie sunkų sveikatos sužalojimą avarijoje.

Jei kilo klausimų dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo, kai avarijoje nukentėjęs žmogus, susisiekite!

Advokato padėjėjas Julius Paškevičius

Mob. 8 640 65658

El. paštas julius@juliuspaskevicius.lt

Šiame pranešime pateikta informacija nėra advokato teikiamos teisinės paslaugos kaip jos apibrėžtos LR advokatūros įstatyme. Visa pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir nesiekiant suteikti išsamią teisinę konsultaciją.

Susisiekite Šia forma arba +370 640 65658