Ieškoma...

Sutarties nutraukimas

Sutarties nutraukimas dėl kitos šalies netinkamos jos vykdymo yra pagrindas reikalauti atlyginti nuostolius ir netesybas. Teisininkas dr. Julius Paškevičius parengs reikalingus procesinius dokumentus bei jų priedus ir atstovaus jus teisminiame procese.

Paslaugų užsakymams internetu taikoma iki 50 procentų nuolaida

Atsiskaitymas už paslaugas per 3 mėnesius su MOKI 3 sistema

10 metų teisinio darbo patirties rengiant procesinius dokumentus

Nuo a ir z

01

Paslaugų užsakymas

Užsakykite teisines paslaugas internetu ir pasinaudokite iki 50 procentų nuolaida bei atsiskaitymu per 3 mėnesius su MOKI 3 mokėjimų sistema.

02

Įrodymų surinkimas

Užsakius paslaugą, jūsų bus prašoma surinkti ir pateikti tam tikrus dokumentus, arba, jums pageidaujant, už jus tai gali padaryti teisininkas.

03

Dokumentų parengimas

Gavęs iš jūsų ar jūsų prašymu surinkęs visus būtinus dokumentus, teisininkas skubiai parengia reikalingą procesinį dokumentą su priedais ir pateikia juos teismui.

Paslaugų užsakymas

Parengti ieškinį dėl skolos priteisimo pagal paskolos sutartį

Paskolinote pinigus, tačiau skolininkas nenori jums jų grąžinti sutartu laiku ir sąlygomis? Susigrąžinkite skolą pateikę ieškinį dėl skolos priteisimo.
399 

Parengti ieškinį dėl nuostolių atlyginimo pagal rangos sutartį

Nuostolių atlyginimas dėl sutartinių įsipareigojimų nevykdymo pagal rangos sutartį. Ieškinio dėl nuostolių atlyginimo parengimas ir pateikimas teismui.
399 

Parengti ieškinį dėl avanso priteisimo pagal preliminariąją sutartį

Sumokėjote avansą pagal preliminariąją sutartį, bet notarinė nekilnojamo turto pirkimo-pardavimo sutartis nebuvo sudaryta ne dėl jūsų kaltės? Susigrąžinkite jį pateikę ieškinį dėl avanso priteisimo.
349 

Parengti ieškinį dėl uzufrukto panaikinimo

Negalite parduoti nekilnojamo turto, nes jam nustatyta uzufrukto teisė, o uzufruktorius nesinaudoja ar neprižiūri jūsų turto? Pateikite ieškinį teismui – tai padaryti gali teisininkas. Ieškinys dėl uzufrukto panaikinimo: parengimas ir pateikimas teismui.
399 

Parengti ieškinį dėl nuomininko iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų

Iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų vyksta teisminio proceso metu. Teismui turi būti pateiktas ieškinys dėl nuomininko iškeldinimo iš neteisėtai užimamų gyvenamųjų patalpų – užsisakykite paslaugą ir teisininkas parengs ieškinį bei pateiks jį teismui.
349 

Svarbu žinoti

Design element.
Design element.

Teisininko paslaugos

 • Teisinė konsultacija – teisininkas išanalizuos aplinkybes ir pateiks atsakymus į jūsų klausimus.
 • Dokumentų parengimas – teisininkas parengs procesinį dokumentą ir jo priedus.
 • Atstovavimas teisme – teisininkas atstovaus jus viso teisminio procesu metu ir gins jūsų interesus.

Sutarties nutraukimas, kai ji nutraukiama dėl pardavėjo kaltės

PROBLEMA

Klientė sudarė preliminarąją nekilnojamo turto pirkimo-pardavimo sutartį, kuria susitarė sudaryti notarinę sutartį iki numatytos datos. Taip pat joje šalys susitarė, kad nesudarius notarinės sutarties iki numatytos datos, kalta šalis dėl jos nesudarymo turės kitai šaliai sumokėti 3000 eurų netesybų. Vis dėlto pardavėjas vengė sudaryti notarinę sutartį arba grąžinti avansą.

SPRENDIMAS

Pateikus ieškinį dėl skolos ir netesybų priteisimo, teismas tenkino mūsų reikalavimus ir įpareigojo pardavėją grąžinti klientei gautą avansą, sumokėti netesybas bei atlyginti atstovavimo išlaidas.

Plačiau galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutarties nutraukimas, kai ji nutraukiama dėl pirkėjo kaltės

PROBLEMA

Klientas su pirkėju sudarė preliminariąją buto pirkimo-pardavimo sutartį, kurios pagrindu pirkėjas sumokėjo klientui avansą. Taip pat preliminariosios sutarties šalys susitarė, kad nesudarius notarinės sutarties iki preliminariojoje sutartyje numatyto termino, kalta šalis kitai šaliai turi sumokėti netesybas, kurios yra avanso dydžio. Pirkėjui atsisakius sudaryti notarinę sutartį, o klientui grąžinti avansą, pirkėjas kreipėsi į teismą dėl avanso grąžinimo.

SPRENDIMAS

Teismas sumokėtą avansą pripažinto netesybomis dėl pirkėjo sutartinių įsipareigojimų nevykdymo ir ši suma liko klientui.

Plačiau galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutarties nutraukimas, kai užsakovas neatsiskaito su rangovu už darbus

PROBLEMA

Klientas pagamino baldus kirpyklai pagal individualų užsakymą. Užsakymo vykdymo metu, užsakovas kelis kartus žodžiu reikalavo pakeisti baldų išmatavimus ir kitas specifikacijas. Sumontavus visus užsakytus baldus pagal užsakovo išsakytus reikalavimus, užsakovas pradėjo priekaištauti klientui, jog šie neatitinka pirminių brėžinių, taip siekdamas pilnai neatsiskaityti su klientu.

SPRENDIMAS

Pateikus ieškinį dėl nuostolių priteisimo iš užsakovo, teismas tenkino mūsų reikalavimus ir priteisė beveik visą nesumokėtą likutį už pagamintus baldus.

Plačiau galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutarties nutraukimas, kai uzufruktorius nesinaudoja uzufrukto objektu

PROBLEMA

Klientės močiutei, kuri uzufrukto teise gyveno klientei priklausančiame bute, nustatytas neveiksnumas ir paskirtas globėjas. Pablogėjus uzufruktoriaus sveikatai, globėja ją perkėlė į slaugos namus, kur jai buvo teikiama nuolatinė priežiūra. Likusio tuščio buto klientė negalėjo niekam parduoti, nes jam buvo nustatytas uzufruktas.

SPRENDIMAS

Teisme panaikinus nustatytą uzufrukto teisę, klientė galėjo lengvai parduoti jai priklausantį nekilnojamą turtą.

Plačiau galite sužinoti paspaudę ČIA.

Sutarties nutraukimas, kai sudaryta neterminuota nuomos sutartis

PROBLEMA

Klientė buvo sudariusiu su nuomininke terminuotą nuomos sutartį, kuriai pasibaigus ir klientei neprieštaraujant, nuomininkė liko toliau gyventi nuomojamame bute, kas lėmė šios sutarties pasikeitimą į neterminuotą nuomos sutartį. Klientei informavus apie nuomos sutarties nutraukimą, nuomininkė žinute pranešė, jog neketina išsikelti iš buto be teismo sprendimo.

SPRENDIMAS

Pateikus ieškinį dėl iškeldinimo, teismas priėmė sprendimą už akių, kuriuo įpareigojo nuomininkę išsikelti ir atlyginti klientės patirtas atstovavimo išlaidas.

Daugiau galite sužinoti paspaudę ČIA.

Išsilavinimas

dr. Julius Paškevičius

Julius Paškevičius

Nors teisėje interpretacijoms vietos mažai, pasimesti – paprasta. Nenuklyskite į pareiškimų, prašymų ir sutarčių mišką, bet pasitikėkite profesionaliu teisininku, kurio patirtis leidžia jam matyti problemos sprendimo būdus jau pirmos konsultacijos metu. Juliaus stiprybė – konkretumas. Susisiekę, galite būti tikri, kad sulauksite tikrų atsakymų aiškiai ir greitai.

Diplomai

Mokslinė veikla

 • Apginta teisės mokslo krypties mokslo daktaro disertacija „Buitinių vartotojų teisė į elektros energijos tiekimą Europos Sąjungoje“ (Household consumers’ right to be supplied with electricity in the European Union“) (2022)
 • International Scientific Conference „Europization of national law: achievments, problems, challanges“ (2021)
 • Julius Paškevičius, The Conceptualization of Energy Justice: the EU Sphere. Baltic Journal of Law & Politics 13:1 (2020): 163-190
 • Scientific Conference „Human rights issues in the age of globalization and rapid technological innovations“ (2019)
 • Julius Paškevičius, Whether the Support Schemes of the Renewable Energy of the EU Are in Compliance with the Principle of the Free Movement of Goods? ISSN (Online) 2029-4239, Law review No. 2(18) 2018
 • 11th International Scientific Conference „Problems of Ensuring Public Security: Theoretical and Practical Aspects“ (2017)
 • Saulė Milčiuvienė, Julius Paškevičius, The Investment Environment for Renewable Energy Development in Lithuania: The Electricity Sector, Baltic Journal of Law & Politics. ISSN (Online) 2029-0454, October 2014
 • Julius Paškevičius, The Energy Charter Process, Cyseni, 2014

Patirtis

Patvirtinta taikos sutartis

Laimėta

Nustatytas asmens neveiksnumas

Laimėta

Apginta nuosavybės teisė į varžytinėse įgytą butą

Laimėta

Panaikinta teismo nutartis dėl bylos nutraukimo

Laimėta

Paveldėtas nekilnojamas turtas

Laimėta

Paveldėtas nekilnojamas turtas

Laimėta
Dalintis:

Reikalingos teisinės eksperto paslaugos?

+370 640 65658