Susisiekite: +370 640 65658

Iškeldinimas gyvenamųjų patalpų

Norite iškeldinti nepageidaujamą asmenį iš jums nuosavybės teise priklausančio būsto ir šios situacijos nepavykstant išspręsti taikiai – būtina kreiptis į teisininką. Atkreiptina, kad iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų vyksta tik teisminiu keliu. Teismui turi būti pateiktas ieškinys dėl iškeldinimo iš neteisėtai užimamų gyvenamųjų patalpų – užsisakykite paslaugą ir teisininkas parengs ieškinį bei pateiks jį teismui.

Užsakyti paslaugą

Kodėl verta užsisakyti teisines paslaugas?

 • Patirtis iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų bylose leis jums būti užtikrintais sėkme teisminiame procese.
 • Atstovavimas tiek išreikalaujant pažymas bei išrašus iš valstybinių registrų ir institucijų, tiek visose teisminio proceso stadijose.
 • Skaidrus komunikavimas, suteikiant jums informaciją apie teisminio proceso eigą ir teismo priimtus procesinius sprendimus.
 • Aiški kainodara už teisines paslaugas leis jums potencialiai įvertinti galimas atstovavimo išlaidas.

 

Design element.
Design element.

Kaip užsisakyti teisines paslaugas?

 • Iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų po varžytinių paslaugą galite užsisakyti tiesiog internetu paspaudę mygtuką UŽSAKYTI PASLAUGĄ.
 • Užsakius šią teisinę paslaugą internetu, jums bus atsiųsta teisinių paslaugų sutartis kartu su dokumentų sąrašu, kurie būtini rengiant jums reikalingą procesinį dokumentą.
 • Pateikus visus reikalingus dokumentus, skubiai parengiamas procesinis dokumentas ir pateikiamas teismui.

Nuo konsultacijos
iki atstovavimo

01

Teisinė konsultacija

Teisininkas išanalizuos aplinkybes, aptarsime teisinio proceso eigą ir pateiks atsakymus į jūsų klausimus.

02

Ieškinio parengimas

Parengiamas ieškinys dėl asmenų iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų po varžytinių

03

Įteikimas teismui

Ieškinio ir teisiniam procesui reikalingų dokumentų pateikimas teismui.

04

Informavimas apie procesą

Teisminio proceso metu suteikiama informacija apie teismo priimtus procesinius sprendimus.

05

Atstovavimas teisme

Teisininkas atstovauja jus viso teisminio procesu metu ir gina jūsų interesus.

Išsilavinimas

Julius Paškevičius

Advokato padėjėjas
Julius Paškevičius

Nors teisėje interpretacijoms vietos mažai, pasimesti – paprasta. Nenuklyskite į pareiškimų, prašymų ir sutarčių mišką, bet pasitikėkite profesionaliu teisininku, kurio patirtis leidžia jam matyti problemos sprendimo būdus jau pirmos konsultacijos metu. Juliaus stiprybė – konkretumas. Susisiekę, galite būti tikri, kad sulauksite tikrų atsakymų aiškiai ir greitai.

Diplomai

Mokslinė veikla

 • Apginta teisės mokslo krypties mokslo daktaro disertacija „Buitinių vartotojų teisė į elektros energijos tiekimą Europos Sąjungoje“ (Household consumers’ right to be supplied with electricity in the European Union“) (2022)
 • International Scientific Conference „Europization of national law: achievments, problems, challanges“ (2021)
 • Julius Paškevičius, The Conceptualization of Energy Justice: the EU Sphere. Baltic Journal of Law & Politics 13:1 (2020): 163-190
 • Scientific Conference „Human rights issues in the age of globalization and rapid technological innovations“ (2019)
 • Julius Paškevičius, Whether the Support Schemes of the Renewable Energy of the EU Are in Compliance with the Principle of the Free Movement of Goods? ISSN (Online) 2029-4239, Law review No. 2(18) 2018
 • 11th International Scientific Conference „Problems of Ensuring Public Security: Theoretical and Practical Aspects“ (2017)
 • Saulė Milčiuvienė, Julius Paškevičius, The Investment Environment for Renewable Energy Development in Lithuania: The Electricity Sector, Baltic Journal of Law & Politics. ISSN (Online) 2029-0454, October 2014
 • Julius Paškevičius, The Energy Charter Process, Cyseni, 2014

Atnaujintas palikimo priėmimo terminas

Laimėta

Gautas teismo leidimas investuoti vaikų pinigus

Laimėta

Paveldėtas nekilnojamas turtas

Laimėta

Iškeldintas buvęs turto savininkas

Laimėta

Panaikinta uzufrukto teisė

Laimėta

Iškeldintas nuomininkasgyvenamųjų patalpų

Laimėta

Paveldėtas nekilnojamas turtas

Laimėta

Priteistas avansas ir netesybos

Laimėta

Paliktas galioti varžytinių aktas ir iškeldintas buvęs savininkas iš kliento varžytinėse įsigyto buto

Laimėta

Atlyginti nuostoliai dėl kito asmens neteisėtų veiksmų

Laimėta

90% laimėtų bylų

Teisės magistro laipsnis LT ir JAV

Nuo konsultacijos iki atstovavimo

Kokius dokumentus būtina pateikti rengiant ieškinį dėl iškeldinimo?

Susisiekite su teisininku, kuris išnagrinės jūsų situaciją ir pasakys, kokių dokumentų reikia, norint parengti ieškinį dėl iškeldinimo. Jeigu reikiamų dokumentų neturite, tuomet už papildomą mokestį teisininkas parengs prašymą atsakingoms institucijoms dėl registrų išrašų ir dokumentus surinks pats.

Iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų gali užtrukti ir tapti sudėtingu, nemaloniu bylinėjimusi, tačiau teisininkas atstovaus jus viso proceso metu ir gins jūsų interesus.

 

Iškeldinimas iš buto po varžytynių

Varžytynės – tai teisinė turto pardavimo forma. Jose yra parduodamas įsiskolinusių asmenų turtas, kurį areštavo anstoliai.

Iškeldinimas iš buto po varžytynių vyksta tuomet, kai buvęs patalpų savininkas atsisako išsikraustyti geranoriškai. Tokiu būdu ginamos naujojo savininko teisės. 

Jei buvę patalpų savininkai nesutinka išsikraustyti iš jums po varžytynių teisėtai priklausančių patalpų – kreipkitės į teisininką, kuris padės asmenis iškeldinti su teismo sprendimu.

Iškeldinus savavališkai, gresia baudžiamoji atsakomybė

Nuomininkus iš gyvenamųjų patalpų iškeldinti galima tik teismo tvarka. Jeigu mėginsite tai padaryti savavališkai, jums gali grėsti civilinė ar net baudžiamoji atsakomybė.

Pirmiausia su nuomininkais bandykite susitarti geranoriškai, o nepavykus – kreipkitės į teisininką. Paruošus ieškinį dėl iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų ir pateikus jį teismui, prasideda teisminis procesas.

 

Ar iškeldinimo procesas gali būti nutrauktas dėl nuomojamose patalpose gyvenančių nepilnamečių asmenų?

Jeigu gyvenamosiose patalpose gyvena nepilnamečiai asmenys, tuomet yra įtraukiama vaikų teisių ir apsaugos tarnyba. Procesas nebus nutrauktas, tačiau iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų gali tęstis ilgiau.

 

Iškeldinimo proceso eiga

 • Raginimas išsikelti ir pretenzijos pateikimas
 • Ieškinio dėl iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų rengimas
 • Ieškinio dėl iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų pateikimas teismui
 • Teismo sprendimas ir jo įgyvendinima

Kiek laiko užtrunka iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų?

Iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų – nemalonus ir ilgas procesas, kurio trukmė priklauso nuo teismo procese dalyvaujančių šalių noro ir geranoriško susitarimo nutraukti ginčą. Įprastai teisminis procesas trunka iki 6 mėnesių, tačiau atsakovui užginčijus sprendimą – gali trukti 1 metus ir daugiau.

Nuostoliai, kai įvykdytas iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų

Iškeldinimo procesas paprastai užtrunka, todėl tuo metu svetimu turtu naudojantis asmuo privalo padengti teisėto turto savininko nuostolius. Šiuo atveju nuostoliai gali atsirasti kaip negautos pajamos už naudojimąsi svetimu turtu bei turto sugadinimas.

Negautos pajamos gali būti apskaičiuojamos kaip nuomos kaina rinkoje nuo civilinės bylos iškėlimo iki faktinio iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų. Žinotina, jog savininko patirti nuostoliai priteisiami tik teismo tvarka.

Iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų po teismo sprendimo

Antstoliai gavę teismo sprendimą, dėl asmenų iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų, nustato tikslų terminą sprendimui įvykdyti, tačiau pats iškraustymo terminas gali užsitęsti, jei nuomininkai apeliuoja teismo sprendimą ar apskundžia antstolius.

Gaukite daugiau informacijos apie iškeldinimą iš gyvenamųjų patalpų ir jums rūpimus klausimus. Ieškinį dėl iškeldinimo galite užsisakyti čia.

Dalintis:

Reikalingos teisinės eksperto paslaugos?

+370 640 65658