Ieškoma...

Iškeldinimas gyvenamųjų patalpų

Norite iškeldinti nepageidaujamą asmenį iš jums nuosavybės teise priklausančio būsto ir šios situacijos nepavykstant išspręsti taikiai – būtina kreiptis į teisininką. Atkreiptina, kad iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų vyksta tik teisminiu keliu. Teismui turi būti pateiktas ieškinys dėl iškeldinimo iš neteisėtai užimamų gyvenamųjų patalpų – užsisakykite paslaugą ir teisininkas parengs ieškinį bei pateiks jį teismui.

349 
Užsakyti paslaugą

Paslaugų užsakymams internetu taikoma iki 50 procentų nuolaida

Atsiskaitymas už paslaugas per 3 mėnesius su MOKI 3 sistema

10 metų teisinio darbo patirties rengiant procesinius dokumentus

Nuo a ir z

01

Paslaugų užsakymas

Užsakykite teisines paslaugas internetu ir pasinaudokite iki 50 procentų nuolaida bei atsiskaitymu per 3 mėnesius su MOKI 3 mokėjimų sistema.

02

Įrodymų surinkimas

Užsakius paslaugą, jūsų bus prašoma surinkti ir pateikti tam tikrus dokumentus, arba, jums pageidaujant, už jus tai gali padaryti teisininkas.

03

Dokumentų parengimas

Gavęs iš jūsų ar jūsų prašymu surinkęs visus būtinus dokumentus, teisininkas skubiai parengia reikalingą procesinį dokumentą su priedais ir pateikia juos teismui.

Paslaugų užsakymas

Parengti ieškinį dėl varžytinių akto pripažinimo negaliojančiu

Jei manote, kad varžytinėse parduoto nekilnojamo turto kaina neatitinka rinkos kainos, tuomet būtinas turto pardavimo iš varžytinių akto pripažinimas negaliojančiu. Patikėkite tai teisininkui, kuris parengs teisminius dokumentus ir pateiks juos teismui.
399 

Parengti pareiškimą dėl nuosavybės teisės įgijimo pagal įgyjamąją senatį

Patalpas valdote sąžiningai, teisėtai, atvirai ir nepertraukiamai ilgiau nei dešimt metų, tačiau šios patalpos nepriklauso jums nuosavybės teise? Tapkite šių patalpų savininkai įgydami nuosavybės teises pagal įgyjamąją senatį.
399 

Parengti ieškinį dėl iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų po varžytinių

Iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų vyksta teisminio proceso tvarka. Teismui turi būti pateiktas ieškinys dėl iškeldinimo iš neteisėtai užimamų gyvenamųjų patalpų – užsisakykite paslaugą ir teisininkas parengs ieškinį bei pateiks jį teismui.
349 

Parengti ieškinį dėl nuostolių atlyginimo iš bendraturčio

Suremontavote bendrąją dalinę nuosavybę, bet bendrasavininkai nepadengia išlaidų, proporcingai savo turimai daliai bendrojoje nuosavybėje? Pateikite ieškinį teismui dėl nuostolių atlyginimo iš bendraturčio.
399 

Parengti pareiškimą dėl neveiksnumo nustatymo

Jeigu dėl psichikos ar elgesio sutrikimų jūsų artimasis negali savimi pasirūpinti, tokiam asmeniui gali būti inicijuotas neveiksnumo nustatymas. Jums prireiks pateikti pareiškimą dėl neveiksnumo nustatymo, globėjo ir turto administratoriaus paskyrimo. Patikėkite tai kvalifikuotam specialistui – teisininkas parengs pareiškimą dėl neveiksnumo nustatymo ir pateiks jį teismui.
349 

Svarbu žinoti

Design element.
Design element.

Teisininko paslaugos

 • Teisinė konsultacija – teisininkas išanalizuos aplinkybes ir pateiks atsakymus į jūsų klausimus.
 • Dokumentų parengimas – teisininkas parengs procesinį dokumentą ir jo priedus.
 • Atstovavimas teisme – teisininkas atstovaus jus viso teisminio procesu metu ir gins jūsų interesus.

Iškeldinimas iš buto, kai asmenys atsisako išsikelti iš varžytinėse įsigyto turto

PROBLEMA

Klientas antstolio organizuojamose varžytinėse įsigijo butą. Kadangi buvę nekilnojamo turto savininkai kliento įsigyto nekilnojamojo turto neatlaisvino, klientas raštu kreipėsi į juos su prašymu išsikelti iš klientui nuosavybės teise priklausančių patalpų. Tačiau šie asmenys į kliento bandymus susitarti dėl išsikėlimo iš jo nuosavybės datos nereagavo. Be to, buvę turto savininkai nemokėjo už jiems teikiamas komunalines paslaugas.  

SPRENDIMAS

Pateikus teismui ieškinį dėl iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų, teismas tenkino mūsų reikalavimus ir įpareigojo buvusius turto savininkus išsikelti iš kliento nuosavybės bei priteisė kliento patirtas išlaidas už komunalines paslaugas. Gavę teismo sprendimą dėl iškeldinimo, buvę turto savininkai nedelsiant išsikėlė iš kliento nuosavybės.

Plačiau galite sužinoti paspaudę ČIA.

Iškeldinimas iš namo, kai asmenys neišsikelia sutartu laiku iš varžytinėse įsigyto turto

PROBLEMA

Klientas antstolio organizuojamose varžytinėse įsigijo žemės sklypą su statiniais. Kadangi buvę nekilnojamo turto savininkai kliento įsigyto nekilnojamojo turto neatlaisvino, klientas raštu kreipėsi į juos su prašymu išsikelti iš klientui nuosavybės teise priklausančių patalpų. Buvę nekilnojamo turto savininkai iš gyvenamųjų patalpų sutiko išsikelti iki sutarto termino, tačiau šie asmenys iki sutarto termino patalpų neatlaisvino.

SPRENDIMAS

Pateikus teismui ieškinį dėl iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų, teismas tenkino mūsų reikalavimus ir įpareigojo buvusius turto savininkus iškelti iš kliento nuosavybės. Priimto teismo sprendimo pagrindu gavus vykdomąjį raštą ir pateikus jį antstoliui, antstolis su policijos pagalba iškeldino buvusius turto savininkus.

Plačiau galite sužinoti paspaudę ČIA.

 

Iškeldinimas iš buto, kai asmenys vengia išsikelti iš varžytinėse įsigyto turto

PROBLEMA

Klientas antstolio organizuojamose varžytinėse įsigijo butą. Kadangi buvę nekilnojamo turto savininkai kliento įsigyto nekilnojamojo turto neatlaisvino, klientas raštu kreipėsi į juos su prašymu išsikelti iš klientui nuosavybės teise priklausančių patalpų. Tačiau šie asmenys į kliento bandymus susitarti dėl išsikėlimo iš jo nuosavybės datos nereagavo. Be to, buvę turto savininkai nemokėjo už jiems teikiamas komunalines paslaugas.  

SPRENDIMAS

Pateikus teismui ieškinį dėl iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų, teismas tenkino mūsų reikalavimus ir įpareigojo buvusius turto savininkus iškelti iš kliento nuosavybės bei priteisė kliento patirtas išlaidas už komunalines paslaugas. Gavę teismo sprendimą dėl iškeldinimo, buvę turto savininkai nedelsiant išsikėlė iš kliento nuosavybės.

Plačiau galite sužinoti paspaudę ČIA.

 

Išsilavinimas

dr. Julius Paškevičius

Julius Paškevičius

Nors teisėje interpretacijoms vietos mažai, pasimesti – paprasta. Nenuklyskite į pareiškimų, prašymų ir sutarčių mišką, bet pasitikėkite profesionaliu teisininku, kurio patirtis leidžia jam matyti problemos sprendimo būdus jau pirmos konsultacijos metu. Juliaus stiprybė – konkretumas. Susisiekę, galite būti tikri, kad sulauksite tikrų atsakymų aiškiai ir greitai.

Diplomai

Mokslinė veikla

 • Apginta teisės mokslo krypties mokslo daktaro disertacija „Buitinių vartotojų teisė į elektros energijos tiekimą Europos Sąjungoje“ (Household consumers’ right to be supplied with electricity in the European Union“) (2022)
 • International Scientific Conference „Europization of national law: achievments, problems, challanges“ (2021)
 • Julius Paškevičius, The Conceptualization of Energy Justice: the EU Sphere. Baltic Journal of Law & Politics 13:1 (2020): 163-190
 • Scientific Conference „Human rights issues in the age of globalization and rapid technological innovations“ (2019)
 • Julius Paškevičius, Whether the Support Schemes of the Renewable Energy of the EU Are in Compliance with the Principle of the Free Movement of Goods? ISSN (Online) 2029-4239, Law review No. 2(18) 2018
 • 11th International Scientific Conference „Problems of Ensuring Public Security: Theoretical and Practical Aspects“ (2017)
 • Saulė Milčiuvienė, Julius Paškevičius, The Investment Environment for Renewable Energy Development in Lithuania: The Electricity Sector, Baltic Journal of Law & Politics. ISSN (Online) 2029-0454, October 2014
 • Julius Paškevičius, The Energy Charter Process, Cyseni, 2014

Patirtis

Patvirtinta taikos sutartis

Laimėta

Nustatytas asmens neveiksnumas

Laimėta

Apginta nuosavybės teisė į varžytinėse įgytą butą

Laimėta

Panaikinta teismo nutartis dėl bylos nutraukimo

Laimėta

Paveldėtas nekilnojamas turtas

Laimėta

Paveldėtas nekilnojamas turtas

Laimėta

DUK

Ar galima be buvusio savininko žinios išnešti jo daiktus?

Buvusius turto savininkus iš gyvenamųjų patalpų iškeldinti galima tik teismo tvarka. Priešingu atveju jums gali būti pradėta baudžiamoji bylą dėl savivaldžiavimo. Pirmiausia su buvusiu turto savininku bandykite susitarti geranoriškai, o nepavykus – kreipkitės į teisininką. Paruošus ieškinį dėl iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų ir pateikus jį teismui, prasideda teisminis procesas.

Ar galima be buvusio savininko pritarimo atjungti elektros tiekimą?

Ne. Jeigu mėginsite tai padaryti savavališkai, jums gali grėsti civilinė ar net baudžiamoji atsakomybė.

Kiek laiko užtrunka iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų?

Iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų – nemalonus ir ilgas procesas, kurio trukmė priklauso nuo teismo procese dalyvaujančių šalių noro ir geranoriško susitarimo nutraukti ginčą. Įprastai teisminis procesas trunka iki 6 mėnesių, tačiau atsakovui užginčijus sprendimą – gali trukti 1 metus ir daugiau.

Ar iškeldinimo procesas gali būti nutrauktas dėl nepilnamečių asmenų?

Jeigu gyvenamosiose patalpose gyvena nepilnamečiai asmenys, tuomet yra įtraukiama vaikų teisių ir apsaugos tarnyba. Procesas nebus nutrauktas, tačiau iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų gali tęstis ilgiau.

Kokius dokumentus būtina pateikti rengiant ieškinį dėl iškeldinimo?

Susisiekite su teisininku, kuris išnagrinės jūsų situaciją ir pasakys, kokių dokumentų reikia, norint parengti ieškinį dėl iškeldinimo. Jeigu reikiamų dokumentų neturite, tuomet už papildomą mokestį teisininkas parengs prašymą atsakingoms institucijoms dėl registrų išrašų ir dokumentus surinks pats. Iškeldinimas iš gyvenamųjų patalpų gali užtrukti ir tapti sudėtingu, nemaloniu bylinėjimusi, tačiau teisininkas atstovaus jus viso proceso metu ir gins jūsų interesus.

Ar gali būti atlyginti nuostoliai už naudojimąsi jūsu turtu?

Iškeldinimo procesas paprastai užtrunka, todėl tuo metu svetimu turtu naudojantis asmuo privalo padengti teisėto turto savininko nuostolius. Šiuo atveju nuostoliai gali atsirasti kaip negautos pajamos už naudojimąsi svetimu turtu bei turto sugadinimas. Negautos pajamos gali būti apskaičiuojamos kaip nuomos kaina rinkoje nuo civilinės bylos iškėlimo iki faktinio iškeldinimo iš gyvenamųjų patalpų. Žinotina, jog savininko patirti nuostoliai priteisiami tik teismo tvarka.

Dalintis:

Reikalingos teisinės eksperto paslaugos?

+370 640 65658